Kráčame po ceste do pekla…

Súkromie to je tá vec, ktorú každý z nás stráca. Či už dobrovoľne, alebo nedobrovoľne. Existuje množstvo komunikačných portálov ako sú azet,  facebook,  icq a mnoho ďalších …. mnoho z nás ich veselo používa a ani si neuvedomuje ako rýchlo stráca svoje súkromie.  Všetko čo napíšete na internete, všetko čo pošlete, či už je to fotka, alebo nejaký iný súbor, všetko je archivované a nič nie je súkromné. Ľudia, ktorý používajú internet, si zväčša myslia, že je anonymný a bezpečný, to sa však neskutočne mýlia. Pamätajte, že nič na internete nie je bezpečné a súkromné! Množstvo informácií práve o Vás sa uschováva vo Vašom počítači, u Vášho dodávateľa internetu a na samotnom internete.

Mobilné telefóny Za zmienku stojí aj fakt, že každý hovor je archivovaný niekoľko rokov a rovnako aj každá vaša odoslaná sms. Každý mobilný operátor je zo zákona povinný prepojiť svoju sieť na systémy Slovenskej informačnej služby (SIS) a orgánov Ministerstva vnútra (polície).

Kamery oko veľkého brata, môžeme vidieť čoraz častejšie. Či už na uliciach, v baroch, školách, úradoch…. Blíži sa doba, keď nebude miesta, ktoré by nebolo pod dohľadom vše-vidiaceho oka mocných.  Myslíte, že tie kamery Vám ochránia život? Bohužiaľ, zobuďme sa do reality.  Zámerom je úplná strata súkromia a vyrovnanie sa s tým. Potom bude každá ovečka schopná prijať RFID čip do svojho tela, samozrejme bez zbytočných otázok.

Aj na Slovensku môžeme pozorovať ako sa čipi stávajú našou súčasťou a ani si to poriadne neuvedomujeme. Možno si raz ľudia ani nebudú uvedomovať, čo vlastne znamenajú tie čipi, ktoré budú mať implantované v tele. Bude to znak beštie, ktorá ovládla ich životy.

Biometrické pasy – platné od roku 2008-obsahujúce RFID čip– majú obsahovať postupne niekoľko biometrických znakov. V roku 2008 to bola digitálna mapa tváre. V roku 2009 odtlačok prsta. Pribudnúť majú ďalšie znaky.

Občianske preukazypodľa plánu pribudne do konca roku 2011 čip. viac  TU

Vodičské preukazydo konca roka 2013 bude zabudovaní mikročip, ktorý bude obsahovať rôzne údaje a fotografie.  viac TU

Nútia Vás, aby ste si založili účet v nejakej banke. Pod nos Vám strkajú karty, ktorými máte platiť. Pokiaľ sa platí hotovosťou, nevedia čo kupujete, nevedia načo míňate peniaze a koľko ich vlastne máte. Avšak blíži sa doba keď hotovosť vymeníme za kartičky a nekúpite nič, bez toho aby o tom váš “veľký brat” nevedel.

10.2.2010 sa na Slovensku spustil projekt na cenzúru internetu. Stránky s takzvaným “nevhodným” obsahom, budú zablokované a autori postihovaný. Veď predsa v demokratickom štáte sa iný názor nenosí a rovnako sa ani nesmie ukazovať na problém. Tzv. nevhodné stránky sa týkajú aj tzv. rasistických, xenofóbnych , či extrémistických (s definíciou pojmu extrémizmus majú problémy aj tzv. experti na túto tému) stránok.  viac :TU

Už dnes nám diktujú, čo si máme myslieť. Už dnes nám hovoria kadiaľ môžeme chodiť a kadiaľ nie. O čom môžeme rozprávať a o čom nie. No dnes to ešte nedokážu úplne kontrolovať a tak snaha o totálnu nadvládu sa nám stupňuje. Kamery, čipi, perzekúcie to nás ale nezastaví. Jedna vec je ale istá : Myslenie silou nezmeníte !

“Mládež, ktorá sedí vo väzenských celách na základe politických paragrafov nikdy nie je len priemernou mládežou v zemi, vždy je to mládež, ktorá sa dostala ďaleko dopredu.”

Reklamy
Explore posts in the same categories: New World Order

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s


%d bloggers like this: